درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


نویسنده :هدی
تاریخ:شنبه 4 دی 1389-12:23 ق.ظ

نمادهای مقدس جنبش سبز!!!

 

 

امروز توی یه سایت خبری مطلبی رو خوندم با عنوان "نماد جنبش سبز چیست؟"

خوب در مورد یه كسایی مثل سكینه محمدی و شهلا جاهد نوشته بود كه اینها نماد جنبش انسانی ای هستند كه رنگش رو سبز انتخاب كردند

و واقعا چه نمادهاییی؟!!! فاسد و قاتل

بگذریم از این كه این افراد چیكار كردند و چی شدند و چرا انقدر سر زبونها افتادند، كه البته همه می دونند، مهم اینه كه یه سری از جوونایی مملكتمون تمام فكر و ذكر و انرژیشونو گذاشتند وقف راهی كه نمادهایی مثل این دو نفر داره، داشتم فكر می كردم كه چی میشه كه انسان به همچین جایی میرسه؟؟ مغز انسان واقعا واسه فكر كردن آفریده شده، برای سنجیدن، برای تشخیص درست از نادرست.

كل خبرشو اینجام می تونید بخونید...

 

خبرگزاری افق:محافل ضدانقلاب از اینكه متهمان فاسدالاخلاق و قاتلی چون «سكینه- م» و «شهلا- ج» تبدیل به پرچم جنبش سبز در خارج كشور و در رسانه های غربی شده اند نگران و گله مند هستند.

سایت روزنت با اذعان به این مطلب و با طرح پرسشی مبنی بر اینكه «نماد جنبش سبز كیست؟»، نوشت: در بیش از یك ماه گذشته، در بسیاری از كشورهای اروپایی و آمریكایی، مراسم و یادبودهایی برای «سكینه ]م...[» برگزار شد. حجم تبلیغات درباره وی تا آن حد زیاد شد كه بسیاری از مسئولان رده بالای كشورهای مختلف -همچون ساركوزی، رئیس جمهور فرانسه- به موضع گیری مستقیم درباره این قضیه پرداختند. وزیر امور خارجه فرانسه هم تهدید كرد كه در صورت «كم شدن یك تار موی سكینه» روابط ایران و فرانسه دگرگون خواهد شد. مساله ای كه به ندرت برای زندانیان دیگر اتفاق افتاده است]![ اما سكینه كیست؟ زنی كه به اتهام قتل- یا مباشرت در قتل- همسر خود و رابطه نامشروع، به زندان رفته است. وی در ابتدا به سنگسار محكوم شد اما همچنان، متهم به قتل یا مباشرت در قتل است. با تاكید بر لزوم رعایت تمامی موارد قانونی در محاكمه وی، سؤالی كه وجود دارد این است كه آیا سكینه ]م...[، نمادی از جنبش سبز و الگویی برای دموكراسی خواهان ایرانی است؟

این رسانه ضدانقلابی كه خود جزو معركه گیران اصلی درباره عناصر بدنامی چون سكینه- م و شهلا- ج بوده، ادامه می دهد: تمام رسانه های مخالف در داخل و خارج از حدود 2 ماه پیش مشغول مرثیه سرایی برای شهلا ]ج...[ متهم به قتل همسر ناصر محمدخانی بودند. او كه اعدام شد متهم اصلی پرونده قتل لاله سحرخیزان بود. ایجاد كمپین گسترده حمایت از شهلا در نوع خود قابل تحسین و ستایش بود اما حجم گسترده تبلیغات، نام او را در بسیاری از رسانه های خارجی مطرح كرد. آیا او نماد جنبش سبز بود؟

روزنت همچنین با اشاره به نام 5 تن از فتنه گران بازداشتی می نویسد: چرا جز نسرین ستوده ]همكار گروهك منافقین[ نام دیگری مطرح نشد و تنها و تنها، پروپاگاندای عظیم درباره او بود؟ چه دلیلی دارد كه تنها او ذكر می شود. برخی معتقدند برای جلب توجه نهادها و دولت های غربی، برای توجه به وضعیت ناگوار نقض حقوق بشر، لازم است افرادی مطرح شوند كه قابلیت جذب مخاطب غربی را داشته باشد. این جا، سؤالی كه مطرح می شود این است كه چه معیارهایی برای «قابلیت جذب» وجود دارد؟
این پایگاه اینترنتی در پایان نوشته است: شاید اگر آنان كه در فكر تشكیل كمپین هستند كمی از منافع شخصی بگذرند و به منافع زندانیان فكر كنند، اوضاع برای همه مان بهتر می شود. ]سودجویانی چون مصطفایی وكیل سكینه- م با همین دستاویز از غرب پناهندگی گرفت![
روزنت اشاره ای به این حقیقت نمی كند كه از میان ایرانی ها تنها كسانی كه فاسدتر و خائن تر باشند تحویل گرفته می شوند همچنان كه دولت های فرانسه و ایتالیا و انگلیس و آمریكا و آلمان را انبوهی از این فسادها و خیانت های مالی و اخلاقی و سیاسی فرا گرفته و هر از چند گاهی، گوشه ای از این رسوایی ها به بیرون هم درز می كند. همچنین یادآوری این نكته نیز لازم می نماید كه منحرفانی چون موسوی و كروبی و خاتمی در مقاطعی كه در غرب منشأ اثر تلقی شده اند مورد تبلیغات قرار گرفته و هر زمان هم كه از خاصیت افتاده اند طبیعتا التفات غربی ها هم كمتر شده است.

پنجشنبه 2 دی 1389 - 10:01:45

كد خبر: 89113394

واقعا تاسف برانگیزه...
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : دل نوشته شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات