درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


نویسنده :هدی
تاریخ:یکشنبه 26 دی 1389-03:26 ب.ظ

موسوی مهره ای بیش نبود!

موسوی در بهمن و اسفند 87 با مصاحبه هایی كه انجام داد، موضع و دیدگاه خود را مشخص كرد كه این دیدگاه ها به ویژه در حوزه مسائل سیاسی و اقتصادی همان دیدگاههایی بود كه از وی به عنوان نخست وزیر دوران جنگ یاد می رفت اما بعد از اعلام نامزدی وی و انصراف خاتمی، گروههایی از اصلاح طلبان مانند گروه فشار دور او را گرفتند و حمایت از وی را مشروط به پذیرش شروط آنان كردند.

این شروط باعث شد تا فضایی دور موسوی ساخته شود و قرائنی از وی به جامعه داده شود كه با موسوی اصلی كه به عنوان نخست وزیر دوران جنگ شناخته می شد فاصله داشت.

در دو هفته پایانی هزار سخنرانی در حمایت از موسوی در سراسر كشور ترتیب داده شد كه هیچ كدام از سوی موسوی نمایندگانی نداشتند در حالی مه تندترین و افراطی ترین مواضع از جانب وی به جامعه القا می كردند. (بسیار قابل تامل است).

وی تاكید كرد این مساله موجب شد كه رایی كه موسوی روی آن سرمایه گذاری كرده بود دچار تغییر و دگرگونی شود.

در واقع موسوی به قیمت به دست آوردن عده ای، رای بسیاری را از دست داد. در حالی كه او در جناح بندی اصولگرا و اصلاح طلب چندان صف بندی نداشت و حتی حامیان زیادی نیز در بین اصولگرایان داشت.

اسیر شدن موسوی در چنبره این گروهها و دور شدن از موسوی كه جامعه اورا میشناحت، سبب هم صدایی گروههای قانونی كه تا قبل از 22 خرداد پایبند به مسیر قانونی بودند با گروههای معاند نظام و شبكه های خارجی و تروریستی شد.

 

برگرفته از سخنان امیر حسین مهدوی عضو ارشد ستاد انتخایاتی موسوی و سردبیر روزنامه اندیشه نو و عضو شورای مركزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، نشریه سیاسی یادداشت، تیرماه 88

 

دونستن این كه اون گروههای اصلاح طلب چه كسانی بودند و به چه هدف این بار بزرگ رو بر دوش موسوی انداختند جای سوال دارد و از آن مهم تر زرنگی آنهاست كه در نهایت همه تقصیرها بر دوش موسوی افتاد
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : سیاسی 

زهرایی
دوشنبه 27 دی 1389 04:22 ق.ظ
سلام
متشکرم
شما نیز لینک شدید
لطفا با نام روضه الزهرا لینک کنید


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic