درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


نویسنده :مریم
تاریخ:دوشنبه 19 مهر 1389-11:55 ب.ظ

آیا وقت آن نرسیده است که بجای پرداختن به دیگران به خود بپردازیم؟

آیا وقت آن نرسیده است که بجای پرداختن به دیگران به خود بپردازیم؟

آیا زمان آن نرسیده  که به خاطر"خدا"و اگر قبول ندارید به خاطر "خلق"و اگر بازهم قبول ندارید بخاطر"خودتان"کمی به خویشتن بیاندیشید؟

آیا قبول ندارید که تنها با دو بال "علم و اخلاق"،"تخصص و تعهد"می توان مملکت  را از حلقوم آن ها که همه چیز را غارت می کنند نجات داد؟

آیا از راه "تحریک و تخطئه و تهمت"می توان به جایی رسید؟ آیا آن هایی که پند میدهند خودشان هم عمل میکنند؟

فکر نمیکنید بهتر است من ها را دور بریزیم و بجا ی مقصر قلمداد کردن دیگران قدری در روش هایما ن تجدید نظر کنیم؟آیا بهتر از"وحدت"هم چیزی داریم تا به آن چنگ بزنیم؟؟

با شما هستم.شما که یک زمان جهاد میکردید،یک زمان پیکار میکردید،بعد رزمنده شدید،بعد فدایی مردم شدید،سپس به زعم خودتان اکثریت شدید،بعد به خود جنبیدید و جنبش شدید،بعد سبز شدید آبی شدید،سفید شدید و.....

چه می دانم  شاید فردا هم چیز دیگری باشید،هنوز هم ماهی یک بار تغییر خط  میدهید و باز دم از خط امام میزنید!!!

با شما هستم که "مصدقی"هستید و"دروغ"میگویید،شما که خلق مسلمانی بودید حالا مسلمان تر از خلق شده اید،شما که لنگ لنگان را می رفتید و حالا "پشت پا"می اندازید!شما که چپ هستید و سر از راست در می آورید،شما که با اسلام انقلاب دارید پدر "انقلابی اسلامی"را در می آورید،....

با این روش ها به کجا می رویید؟به کجا می خواهید برسید که راه خیابان در پیش گرفته اید؟؟

اما باید بدانید همین طبقه ی محروم و مستضعف هستند که هم در میدان شهید می شوند وهم درپشت جبهه در آمد ناچیز شان را در راه آرمان شان میدهند در صف اول تظا هرات می ایستادند و صدا یشان هم بلندتر از همه به گوش میرسید توقعات شان از همه کمتر و زحمات شان از همه بیشتر، بااینکه از همه انقلابی ترند ادعایی ندارند وبا آنکه آگاهتر از بقیه اند کمترین حرفی نمیزنند شعارشان  "عمل" است همین ها هستند که خوب اند و باید "چراغ راه روشن فکران شوند" و "حامی حقوق بشرند" و "وارثان زمین" و  "سربازان امام " "شیعیان علی"  یاوران حسین" مجاهد راستین فدایی قرآن وپیش مرگ هدف  شان.

روزنامه ی شان "تصویر امام" مجله ی شان " عکس شهیدان شان" وتعطیلات آخر هفته را نیز "نماز" می خوانند اینها هستند که "مکتبی ومتخصص اند" وبقیه از هر صنف هم که باشند اصحاب حرفند وشعار" 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نوع مطلب : دل نوشته 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات